Datek Enerji Genel Müdürü Sayın Ahmet Doruk,

                     1967'den 1997 senesine kadar Almanya'da kimya fabrikaları, tersaneler, uranyum tesisleri, nükleer santraller ; Almanya ve İran , termik santraller, radyoaktif ışınlar, yüksek basınçlı kazan ve borular üzerine çalışmış ve endüstriyel alanda uzmanlık kazanmış şirketimiz sahibi Sn. Ahmet Doruk, LLB Almanya firması tarafından 1997 senesinde Türkiye'de Kalite Kontrol Müdürü olarak görevlendirilmiştir. Bu görev kapsamında, LLB'nin sürdürdüğü üç termik santralin (Çayırhan, Muğla ve Sugözü Termik Santralleri) inşasında başarı ile görev yapan Ahmet Doruk,tecrübelerini2004 yılında kurduğu DatekEnerji Group çatısı altında toplamıştır.

                     Şirketimiz, 2004 yılından bu yana gerek yurt içi gerekse yurtdışı projeleri ile çalışma hayatına kesintisiz devam emektedir. Geçmişten gelen birikimle endüstriyel taahhüt alanında müşavir ve müteahhit firma olarak ulusal ve uluslararası pek çok projede görev alan Datek Enerji Group, tecrübesi ile sektörünün aranılan firmalarından birisidir. Firmamız, termik ve hidroelektrik santraller, çimento fabrikaları, kâğıt ve ağaç fabrikaları, atık geri dönüşüm tesisleri, enerji ve demir çelik yatırım projelerinde faaliyet gösteren birçok yabancı şirketin çözüm ortağı durumundadır.

                    Ayrıca bu alanda hali hazırda faaliyette olan pek çok yerli firmanın da işletme problemlerinin çözümünde ve yeni yatırım süreçlerinde görev almakta, tecrübesi ve uluslar arası ticari ilişkileri çerçevesinde ekipman temini, kalite kontrol,danışmanlık, imalat ve dizayn olarak destek vermektedir. Önümüzdeki dönemlerde de geçmişte olduğu gibi kaliteli ve zamanında taahhüt projelerinin altına imza atmayı hedefleyen firmamız, geleceğe yönelik yatırımlarına devam etmektedir

Vizyonumuz

Misyonumuz 

Ana Sayfa

Product Tour

Teklif İste

Teklif İstemek için geren veriler bu bölümde ilgili formlar halinde sunulacaktır.

Go to top