ayiracsolst

ayiracsolalt

ayiracsagst

TR Ana menü

Niçin Datek Enerji ?

Çünkü 30 yıl Almanya'da, 15 yıl Türkiye'de, Enerji Mühendisliği birikimi olması,

en önemlisi iyi niyet, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini hedefleyen insan ve çevre merkezli bir anlayışa sahip olmasıdır. Faaliyetlerimizde, iş disiplini, iş güvenliği ve TKY gibi hususlar sürekli göz önünde tutulan unsurlardandır. 

Hızlı bir tur atalım

Bakım Onarım ve Rehabilitasyon

Bu günde bakım onarım ve rehabilitasyon hizmetleri hali hazırda uzman olduğumuz bir faaliyet alanıdır, Bu konuda bir veri tabanına sahibiz sizde katkıda bulunmak isterseniz, ünitenin imal yılını, projesini, analizlerini bize ulaştırırsanız,seviniriz. Biliyoruz ki, tersine mühendislik rehabilitasyon ve yeni  yapım için temeldir. 

Anahtar Teslim Yeni Yapım Projeler.

Islak Katran tipi Elekrostatik Filtreler alanında (Kok Fabrikalarının olmazsa olmaz filtreleridir) 5 adet büyükboy üniteyi Kardemir'e ve 2 adet devasa 5 modüllü 15 metre yüksekliğinde Alman Mühendisliği Türkiye üretimi üniteyi ise Hindistan'a ihraç ettik. 

Arama

Kardemir'e yaptık.

Kardemir'e yaptığımız Katran tipli

Islak Elektrostatik Filtre.

Tıklayınız...

DC Trafoları ve Malzemeri

ricobuton

Datek Enerji Rico-Werk Doğru Akım Trafo ve Malzemerinin Türkiye Temsilcisidir. İhtiyaçlarınız için Şirketimizden Elk. ve Eltrk Müh. Hamza Emir ile görüşünüz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tıklayınız.

Giriş / Log in

İlgili Siteler

Enerji Bakanlığı sitesi için tıklayınız.

Bilim San. ve Tek. Bak.lığı tıklayınız.

EPDK sitesi için tıklayınız. 

Tübitak sitesi için tıklayınız.

OGM sitesi için tıklayınız.

GOOGLE ARAMA

YANDEX ARAMA

 

Teklif İste

Teklif İstemek için geren veriler bu bölümde ilgili formlar halinde sunulacaktır.

Diğer Sitemiz

datekbuton

Diğer Sitemiz

Şirketimizi incelemek için

butona tıklayınız.

Diğer Sitemiz

datekbuton

Diğer Sitemiz

Şirketimizi incelemek için

butona tıklayınız.

Biyokütle Enerji Santralleri

Ahşap, orman, kağıt tabanlı, çeltik kabuğu ve sapı, ayçiçeği terekesi, ekin gövdeleri, ağaç budamaları ve orman yatağı gibi biyokütle atıklarınız mı var? Geliniz! bir Biyokütle Enerji Santralı yapalım. Aynı zamanda, elektrik üretelim. Bu işi de isterseniz, Organik Rankin Çevrimine uygun yapalım. Bitkisel erken buharlaşma özelliğine sahip, yağ tribünleri kullanarak yapalım. Maksimum fayda ve verimlilik sağlayalım.

İntec Enerji Sistemleri

inteclogo      İntec Şirketi çözüm ortaklarımızdan biridir.

 

 


.

Kablitz

kablitzlogo1

Alman Kablitz Şirketi Biyokütle Enerji alanında ülke temsilciliği ve Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız bir başka partnerimizdir.

Rico-Werk

ricobuton

Datek Enerji, Rico-Werk Şirketinin Doğru Akım Trafoları ve Yönetim Ana Birim Prometos, Gemeni ve Diğer Malzemelerinde Türkiye Temsilcisidir.

Go to top